November

Brahman Kalender Datums

  SEPTEMBER2RENZO BRAHMAN 24ste JAARLIKSE PRODUKSIEVEILING, 11:00,  VRYHEID VEILINGSKRALELood van Rensburgrenzo@lantic.net083 459 32916 - 11BKB AFRICA LIVESTOCK EXPO (Parys)Sietze Smit Stephan Coetzeesytzesm@gmail.com coetzrand@gmail.com083 712 9965 083 384 367511NASIONALE VEILING (Parys)  Stephan Coetzee Hans Terblanchecoetzrand@gmail.com  083 384 3675 072 216 903414HJW BUL VEILINGHennie Jacobshjwbrahmane@wasp-sa.co.za082890949615NOORDKAAP BRAHMANKLUBVEILING (Vryburg Skougronde)Mari Steyn Danie Haasbroek Nakkie Holtzhaussenstoet@nklh.co.za083 630 2334 071 687 8853[...]

By Specialist Writer|30th August 2021|Categories: Desember, Landboukalender, November, Oktober, September|

Veilings – November

VEILING NAAM DATUM PLEK KONTAKPERSOON KONTAKBESONDERHEDE Ooskaap Boerbokklub 1 Somerset Oos Vaatjie Nell fjnell@r63.co.za; 042-243-2871/072-459-4059 Noordwes Simmentaler Veiling 7 Lichtenburg KROON VEE 46 Year Celebration Sale 7 Vryburg Jan van Zyl jan@kroonvee.com; 082-444-5222 Karoo Boerbokke (PW Botha) 8 Janseville PW Botha pwbotha@nashuaisp.co.za; 082-800-9310  Almaija Sussex stoet 9 Klupmuts Alber[...]

By Specialist Writer|5th November 2018|Categories: Landboukalender, November|Tags: |
0
0
Go to Top